Adobe Creative Suite 6 Master Collection

oy
0

Eksiksiz bir Adobe CS6 programı

91k

Bu uygulamayı oyla

Adobe programlarını seviyorsanız artık tüm araçlarını elde etmek için daha iyi bir yolunuz var: Adobe CS6 sürümünde tüm programların ve bunun yanında diğer hizmetlerin dahil olduğu Master Collection’ı oluşturdu.

Master Collection ile basılı, video, web ve mobil cihaz formatında Adobe’nin en yenilikçi cihazları ile tasarım ve dağıtım yapabileceksiniz. Tüm bu uygulamaların yanında ayrıca Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator’dan yeni ve ayrıcalıklı 20 tane daha yeni işleve sahip olacaksınız.

Master Collection aşağıdakileri içermektedir:

- Photoshop CS6 Extended: Kullanışlı bir şekilde sürpriz 3D görselleri ve enerjik videolar yaratın. Video projeleri için fotoğraflar ve yazılar hazırlayın, yeni içerik tabanlı araçlar ile görüntüleri yeniden şekillendirin ve büyük dosyalar ile çalışırken hızlı performansın keyfini sürün.

- Illustrator CS6: 64-bit vektör grafikleri tasarımında çözünürlüklerini koruyarak boyutlarının büyütülebildiği grafikleri, detaylı olarak ve hızlı bir şekilde tasarlayın.

- InDesign CS6: Çekici ve seçkin sayfalar tasarlayın. Dokümanları dijital veya basılı olarak yayınlamanızdan bağımsız olarak tasarım ve tipografi üzerinde mükemmel piksel kontrolünü sağlayacaksınız.

- Acrobat X Pro: Çalışmanızın göz alıcı olmasını sağlar. PDF portföylerini, PDFleri, video ve ses dosyalarını ve interaktif içerikleri birleştirmek için kullanın. Yorumları ve doküman onaylarını paylaşılan doküman gözden geçirmeler, kolay kullanılabilir PDF metin yazma araçları ve dijital olarak imzalanmış dokümanlar ile hızlandırın.

- Flash Proffessional CS6: Tecrübeleri, multimedya içerikleri dahil interaktif oyunları, animasyonları, yüksek çözünürlüklü videoları tasarlayın ve tutarlı bir şekilde iş kanallarında, akıllı telefonlarda, tabletlerde ve televizyonlarda tutarlı bir şekilde yayınlayın.

- Flash Builder 4.6 Premium Edition: Hızlı bir şekilde mobil cihazlar, web ve bilgisayarlar için Action Script üzerinden ve Flex’in açık kod çerçeve işi ile Eclipse tabanlı bu gelişimsel araç ile sürpriz oyunlar ve uygulamalar oluşturun ve dağıtımını yapın. Performansı maksimum seviyeye getirmek için profesyonel deneme araçları kullanır. Flash tabanlı içerik için profiller oluşturmak amaçlı geliştirilen en son nesil araç olan Adobe Scout ile entegredir.

-Dreamweaver CS6: Adobe® Dreamweaver® CS6 tasarım yazılımı, HTML web sayfaları ve mobil uygulamaları yaratmak ve düzenlemek için kullanışlı bir görsel ara yüz sağlar. Platformlar arası uygunluğu mümkün kılmak ve uyarlamalı tasarımlar yaratmak amacıyla Yeni Fluid Grid düzenini kullanır. Güçlendirilmiş çoklu ekran ön izlemesi ile tasarımlarınızı yayımlamadan gözden geçirir.

-Fireworks CS6: Web sayfaları ve mobil uygulamalar için çok kısa sürelerde kodlama olmadan göz alıcı tasarımlar yaratır. Bitmap ve vektör imgeleri, modeller, 3D grafikler ve popüler tablet ve akıllı telefonlar için interaktif içerikler sunar.

- Adobe Premiere Pro CS6: Platformlar arası video düzenleme yazılımının en üst düzeyi olan bu yazılımla istediğiniz gibi düzenleme yapın. Kodlama olmaksızın yüksek ya da alçak çözünürlük dizinlerini düzenleyin. Şaşırtıcı 64 bitlik performans, kullanışlı iş akışı ve Adobe kullanımını mümkün kılan ve videoları her bir ekranda bölüştürürken size zaman kazandıran entegrasyon elde edin.

- After Effects CS6: Standart yazılım ile görsel efektler ve hareketli sinematografik grafikler elde edin. Evrensel performans ön belleği ile hızlı bir şekilde çalışın ve 3D kamera takip cihazı, şekiller, yazılar ve daha fazlası ile yaratıcılığınızı geliştirin.

-Adobe Audition CS6: Düzenlemeyi, miksi ve video, radyo, oyun ve çok daha fazlası için ses tasarımını hızlandıran bu yüksek performans platformlar arası yazılım ile hızlı bir şekilde profesyonel ses yaratın.

-SpeedGrade CS6: Yoğun renk motoru Lumetri™’yi renk derecelendirme iş akışına ekleyin. Hikayelerinizi daha da çekici hale getirmek için görüntülerinizin tüm dinamik dizinini, yeni göz alıcı bir ara yüzle açın.

-Prelude CS6: Neredeyse tüm dosya tabanlı formatları taşıyın ve daha hızlı çalışabilmek ve organize kalabilmek için tüm prodüksiyon sonrası aşamalara uygun olan aranabilir imlerle derhal kaydetmeye başlayın.

-Encore CS6: DVD'ler, Blu-ray diskler ve web DVD'lerinin tamamını tek bir ara yüzden hazırlamak için bu 64 bitlik temel arayüzü kullanın. Ara adımlara gerek duymadan DVD'leri, Blu-ray diskleri ve web DVD'lerindeki dosyaları açın ve bunun ardından programın gezinimini tanımlamak için akış şemaları kullanın.

-Bridge CS6: Bu güçlü multimedya düzenleyici ile tüm özgün eserlerinize erişim sağlayın.

-Media Encoder CS6: Dosyalarınızın, Adobe Premiere Pro dizinlerinizin ve Adobe After Effects kompozisyonlarınızın çoklu kodlanmış versiyonlarının yaratım süreçlerini otomatik hale getirin.
Gereksinimler

Android 2.1 veya daha üst sürümü gerektirir.

Kısıtlamalar

30 günlük deneme versiyonu

Uptodown X